Vodoinštalačné práce

instalaterske sluzby martiger

Inštalatérské služby

Zabezpečujeme montáže, prípadne výmenu vodovodných potrubí v domácnostiach alebo iných objektoch podľa požiadavky každého klienta. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Služby Vodoinštalatéra

Pri vyhotovovaní rozvodov vody používame všetky druhy dostupných materiálov, pričom ich použitie konzultujeme so zákazníkom, aby si na základe vlastností používaných materiálov a ich ceny mohol vybrať taký, ktorý čo najviac vyhovuje jeho požiadavkám. Rozvod vody možno realizovať v rúrach z pozinkovanej ocele, z plastu a z rúr plastovo hliníkovej konštrukcie, pričom výber je možný aj z ohľadom na typ spojov.

sluzby vodoinstalatera martiger
montaz a opravy wc martiger

Montáž a opravy WC

Vaša toaleta môže splachovať v poriadku, ale stáva sa, že sa časom mechanizmus dôsledkom kvality vody a dlhodobého používania pokazí . Naše služby zahŕňajú zhodnotenie závady a následné riešenie problémov. Zabezpečíme vám taktiež kompletnú montáž vášho nového WC s napojením na prívod vody a odpad.

Montáž, výmena umývadiel a batérií

Zabezpečujeme osadenie nových alebo výmenu starých umývadiel v kúpeľni, drezy v kuchynskej linke. Zabezpečíme vám taktiež výmenu, osadenie, pripojenie batérie, pripojenie vody k batériám, napojenie umývadiel k odtokom. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu.

montaz vymena umyvadiel martiger
Montáž Kanalizácie

Zabezpečujeme montáž rozvodov kanalizácie v rodinných a bytových domoch podľa požiadavky zákazníka. Vypracujeme Vám kompletnú ponuku materiálu potrebného na realizáciu. Vykonávame obhliadky skutkového stavu stavby. Máme skúsenosti z viac ako 600 realizácií rozvodov kanalizácie v domoch.

Ak potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne Vodoinštalácie, Kúrenia, Plynoinštalácie, Elektroinštalácie, Revízie, Zabezpečovacích systémov, Kamerových systémov alebo Klimatizácie neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Adresa

Fakturačné údaje