Vodoinštalačné práce

instalaterske sluzby martiger

Inštalatérské služby

Zabezpečujeme montáže, prípadne výmenu vodovodných potrubí v domácnostiach alebo iných objektoch podľa požiadavky každého klienta. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu a dlhodobú spokojnosť klientov.

Služby Vodoinštalatéra

Pri vyhotovovaní rozvodov vody používame všetky druhy dostupných materiálov, pričom ich použitie konzultujeme so zákazníkom, aby si na základe vlastností používaných materiálov a ich ceny mohol vybrať taký, ktorý čo najviac vyhovuje jeho požiadavkám. Rozvod vody možno realizovať v rúrach z pozinkovanej ocele, z plastu a z rúr plastovo hliníkovej konštrukcie, pričom výber je možný aj z ohľadom na typ spojov.

sluzby vodoinstalatera martiger
montaz a opravy wc martiger

Montáž a opravy WC

Vaša toaleta môže splachovať v poriadku, ale stáva sa, že sa časom mechanizmus dôsledkom kvality vody a dlhodobého používania pokazí . Naše služby zahŕňajú zhodnotenie závady a následné riešenie problémov. Zabezpečíme vám taktiež kompletnú montáž vášho nového WC s napojením na prívod vody a odpad.

Montáž, výmena umývadiel a batérií

Zabezpečujeme osadenie nových alebo výmenu starých umývadiel v kúpeľni, drezy v kuchynskej linke. Zabezpečíme vám taktiež výmenu, osadenie, pripojenie batérie, pripojenie vody k batériám, napojenie umývadiel k odtokom. Práce sú vykonávané profesionálom s praxou a skúsenosťami. Používame najnovšie technológie, postupy a materiály určené pre tento druh práce, čím poskytujeme vysokú kvalitu.

montaz vymena umyvadiel martiger
Montáž Kanalizácie

Zabezpečujeme montáž rozvodov kanalizácie v rodinných a bytových domoch podľa požiadavky zákazníka. Vypracujeme Vám kompletnú ponuku materiálu potrebného na realizáciu. Vykonávame obhliadky skutkového stavu stavby. Máme skúsenosti z viac ako 600 realizácií rozvodov kanalizácie v domoch.

Ak potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne Vodoinštalácie, Kúrenia, Plynoinštalácie, Elektroinštalácie, Revízie, Zabezpečovacích systémov, Kamerových systémov alebo Klimatizácie neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Adresa

Fakturačné údaje

Sezónna ponuka

čistenie vykurovacieho systému

Blíži sa jeseň a nás čaká príprava na zimnú a vykurovaciu sezónu. Málokto z laickej verejnosti vie že každý typ ústredného kúrenia ci už podlahového alebo radiátorového sa časom zanesie a tým zvyšuje nákladovosť na vykurovanie objektu.