Chystáte sa realizovať stavebný projekt pre kúrenie, vodu, plyn alebo elektro? My vám zabezpečíme realizáciu na klúč. 

O spoločnosti

Svoje dlhoročne bohaté skúsenosti a profesionálny prístup využívame v prospech našich klientov v oblasti kúrenia, vodovodných a kanalizačných inštalácii ,plynofikácii, elektroinštalácii, zabezpečovacích systémov, klimatizácii a obdobných náležitých prac s tým súvisiace ku ktorým patria aj alternatívne zdroje.

Zároveň poskytujeme poradenstvo, návrh realizácie, spracovania rozpočtu až po samotnú realizáciu stavieb rodinných domov, bytových jednotiek a rôznych iných objektov a to podľa našej vlastnej bohatej štruktúry realizácie, ako i podľa projektovej dokumentácie pri výstavbe a s tým súvisiaca činnosť spojená z odstraňovaním tepelných únikov a revitalizácie obnovy rôznych obytných jednotiek domov a budov.

Zaoberáme sa všetkými dostupnými technológiami a po konzultácií so zákazníkom použijeme takú, ktorá je najideálnejšia v prospech zákazníka. V nadväznosti na doterajšie skúsenosti a požiadavky zákazníkov je činnosť firmy zameraná zároveň na komplexné dodávky potrebných výrobkov od rôznych výrobcov za výhodných podmienok, ako aj záručného a pozáručného servisu. Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka na čo kladieme čo najväčší doraz.

instalacne prace martiger

Naše kvality

Profesionálny prístup

Vysokokvalitná montáž

Dlhoročné skúsenosti

Najpriateľnejšie ceny na trhu

Martiger instalacie

Svoje dlhoročne bohaté skúsenosti a profesionálny prístup využívame v prospech našich klientov v oblasti kúrenia, vodovodných a kanalizačných inštalácii ,plynofikácii, elektroinštalácii, zabezpečovacích systémov, klimatizácii a pod.

Adresa
  • Tehelná 11
  • 902 01 Pezinok
Fakturačné údaje
  • IČO: 44272031
  • DIČ DPH: SK 2022644701

Copyright © 2019 Martiger s.r.o.