Montáž podlahového kúrenia

podlahove kurenie montaz martiger

Ušetríte až 20 % energie

20%

Existuje viacero možností realizácie elektrického podlahového kúrenia,  na základe požiadavky klienta. Podlahové vykurovanie je najpohodlnejšia forma kúrenia. Teplo sa šíri po celej podlahe úplne rovnomerne. Podlaha nadobúda veľmi príjemnú teplotu a izbová teplota je veľmi komfortná.

Termostaty vymedzia čas, ktorý je potrebný na to, aby sa dosiahla žiadaná teplota, a zároveň zabezpečí, že podlaha bude v požadovanom čase vždy dostatočne vykurovaná. Podlahové kúrenie Vám umožňuje, aby ste sa zbavili radiátorov a zväčšili priestor vo Vašom interiéri.

podlahove kurenie montaz martiger

Podlahové vykurovanie od firmy Viessmann – nízka spotreba energie, funkčná spoľahlivosť a všetko z jednej ruky.

podlahove kurenie montaz martiger

Okrem vysokej pružnosti a jednoduchej montáže v spojení s bezpečnosťou prevádzky a staveniska – sa systémy elektrického podlahového vykurovania DEVI vyznačujú optimálne zladenými systémovými komponentmi a vysokou mierou prípravy už priamo z výrobného závodu.

Výhody elektrického kúrenia

životnosť minimálne 50 rokov bez údržby

prevádzková úspora
20% až 30%

odpadá poplatok za plynomer a platba za plyn

žiadna plynová prípojka

Ak potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne Vodoinštalácie, Kúrenia, Plynoinštalácie, Elektroinštalácie, Revízie, Zabezpečovacích systémov, Kamerových systémov alebo Klimatizácie neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Adresa

  • MARTIGER s.r.o.
  • Tehelná 1765/11
  • 902 01 Pezinok

Fakturačné údaje

  • IČO: 44272031
  • DIČ DPH: SK 2022644701

Informácia o použivaní súborov cookies

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania.