Chystáte sa realizovať stavebný projekt pre kúrenie, vodu, plyn alebo elektro? My vám zabezpečíme realizáciu na klúč. 

Montáž a Servis klimatizácie

klimatizacie daikin montaz martiger

Zabezpečujeme aj servis a čistenie klimatizácií

Zabezpečujeme nielen predaj klimatizácií, ale aj ich odbornú montáž a servis našimi certifikovanými pracovníkmi. Na základe obhliadky priestoru Vám vieme odporučiť to najlepšie riešenie pre Vás.

Montáž zabezpečujeme do bytov, rodinných domov alebo aj do kancelárií.

Obhliadka miesta montáže je po montáži druhý najdôležitejší úkon a netreba ho podceňovať. Na obhliadke sa so zákazníkom určí okrem výkonu a typu klimatizácie aj miesto umiestnenia vnútornej a vonkajšej jednotky (Ľudia si často určia sami, kam chcú vnútornú jednotku nainštalovať, ale nie vždy si zvolia správne miesto. Je potrebné umiestniť ju tak, aby vzduch v miestnosti cirkuloval.) Určí sa, kadiaľ budú viesť rozvody a aké budú dlhé – od toho sa odvíja cena montáže a materiálu.

klimatizacie daikin montaz a servis martiger

Pravidelný servis klimatizácie je nevyhnutnosťou pre bezproblémové fungovanie a dlhú životnosť klimatizácie. Pravidelnou údržbou klimatizácie predchádzate poruchám.

Potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne montáže alebo servisu klimatizácie? Neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Martiger instalacie

Svoje dlhoročne bohaté skúsenosti a profesionálny prístup využívame v prospech našich klientov v oblasti kúrenia, vodovodných a kanalizačných inštalácii ,plynofikácii, elektroinštalácii, zabezpečovacích systémov, klimatizácii a pod.

Adresa
  • Tehelná 11
  • 902 01 Pezinok
Fakturačné údaje
  • IČO: 44272031
  • DIČ DPH: SK 2022644701

Copyright © 2019 Martiger s.r.o.