Montáž a Servis klimatizácie

klimatizacie daikin montaz martiger

Zabezpečujeme aj servis a čistenie klimatizácií

Zabezpečujeme nielen predaj klimatizácií, ale aj ich odbornú montáž a servis našimi certifikovanými pracovníkmi. Na základe obhliadky priestoru Vám vieme odporučiť to najlepšie riešenie pre Vás.

Montáž zabezpečujeme do bytov, rodinných domov alebo aj do kancelárií.

Obhliadka miesta montáže je po montáži druhý najdôležitejší úkon a netreba ho podceňovať. Na obhliadke sa so zákazníkom určí okrem výkonu a typu klimatizácie aj miesto umiestnenia vnútornej a vonkajšej jednotky (Ľudia si často určia sami, kam chcú vnútornú jednotku nainštalovať, ale nie vždy si zvolia správne miesto. Je potrebné umiestniť ju tak, aby vzduch v miestnosti cirkuloval.) Určí sa, kadiaľ budú viesť rozvody a aké budú dlhé – od toho sa odvíja cena montáže a materiálu.

klimatizacie daikin montaz a servis martiger

Pravidelný servis klimatizácie je nevyhnutnosťou pre bezproblémové fungovanie a dlhú životnosť klimatizácie. Pravidelnou údržbou klimatizácie predchádzate poruchám.

Ak potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne Vodoinštalácie, Kúrenia, Plynoinštalácie, Elektroinštalácie, Revízie, Zabezpečovacích systémov, Kamerových systémov alebo Klimatizácie neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Adresa

Fakturačné údaje