Chystáte sa realizovať stavebný projekt pre kúrenie, vodu, plyn alebo elektro? My vám zabezpečíme realizáciu na klúč. 

Montáž kamerových systémov

kamerove systemy hikvision montaz martiger
kamerove systemy hikvision montaz martiger

Kamerový systém s autonómnym nahrávacím zariadením umožňuje vzdialený prístup cez aplikácie na mobil, tablet, PC v reálnom čase alebo prehľadávanie starších záznamov. Taktiež sa zaznamenávajú a archivujú udalosti vo vopred dohodnutej dĺžke (dni, týždne alebo aj mesiace), obraz alebo pripadne  aj zvuk vo voliteľnej kvalite. Kamerový systém a záznamové zariadenie sa môžu aj zálohovať pre prípad výpadku siete.

Príslušenstvo kamerového systému tvoria komponenty od rôznych konzol a držiakov na upevnenie kamier, cez IR reflektory a prísvity až po ovládacie pulty, záložné zdroje elektrickej energie, prevodníky a mnoho ďalších súčiastok na spracovanie a prenos signálu.

Kamerový systém nedokáže pracovať bez nahrávacieho zariadenia. Medzi jeho hlavné funkcie patrí spracúvanie snímaného obrazu, prehrávanie živého obrazu, zaznamenávanie a iné inteligentné funkcie.

Kamerový systém, ktorý disponuje nahrávacím zariadením je tvorený jedným, alebo viacerými pevnými diskmi. Líšia sa svojou kapacitou úložného priestoru, rýchlosťou, životnosťou a spoľahlivosťou.

Výpovednú hodnotu záznamu určuje kvalita a detailnosť obrazu. Preto je veľmi dôležité zvoliť vhodné komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú nárokom sledovaného priestoru, spôsobu spracovania a prenosu dát, odolnosti voči poveternostným podmienkam, a pod.

Zaujal vás špičkový systém HIKVISION? Potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne Kamerových systémov? Neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Martiger instalacie

Svoje dlhoročne bohaté skúsenosti a profesionálny prístup využívame v prospech našich klientov v oblasti kúrenia, vodovodných a kanalizačných inštalácii ,plynofikácii, elektroinštalácii, zabezpečovacích systémov, klimatizácii a pod.

Adresa
  • Tehelná 11
  • 902 01 Pezinok
Fakturačné údaje
  • IČO: 44272031
  • DIČ DPH: SK 2022644701

Copyright © 2019 Martiger s.r.o.