Chystáte sa realizovať stavebný projekt pre kúrenie, vodu, plyn alebo elektro? My vám zabezpečíme realizáciu na klúč. 

Elektroinštalačné práce


Zabezpečíme vám všetky elektroinštalačné práce pre váš byt, dom alebo firmu.

elektroinstalacne prace martiger

Elektroinštalácie


Poskytujeme kompletné bytové a domové elektroinštalačné práce. V oblasti stavebných a elektroinštalačných prác máme dlhoročnú prax a vyškolených odborníkov s EU certifikátmi. Zabezpečujeme komplexné elektroinštalačné riešenia od projektu, revízie až po realizáciu a montáž. Vlastníme oprávnenie pre montáž, opravu, údržbu, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení do 1000 V.

Opravy elektroinštalácií

Potrebujete urobiť alebo opraviť elektrické vedenie, vykonať zmeny alebo návrhy na jednoduché domáce elektrické projekty, uskutočniť inštalácie prípojok? Alebo máte iné požiadavky z oblasti elektroinštalácie ? Obráťte sa na nás, postaráme sa aby vaša elektroinštalácia bola bezpečná a spĺňala všetko potrebné.

elektroinstalacne prace martiger
elektroinstalacne prace martiger

Montáž osvetlenia, vypínačov, zásuviek...

V nových aj starších stavbách zabezpečíme profesionálnu montáž osvetlenia bytu či rodinného domu podľa požiadaviek. Zabezpečujeme montáž všetkých druhov svietidiel, vypínačov a zásuviek, od tých najjednoduchších až po zložitejšie systémy osvetlenia a elektrického pripojenia.

Potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne Elektroinštalačných prác? Neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Martiger instalacie

Svoje dlhoročne bohaté skúsenosti a profesionálny prístup využívame v prospech našich klientov v oblasti kúrenia, vodovodných a kanalizačných inštalácii ,plynofikácii, elektroinštalácii, zabezpečovacích systémov, klimatizácii a pod.

Adresa
  • Tehelná 11
  • 902 01 Pezinok
Fakturačné údaje
  • IČO: 44272031
  • DIČ DPH: SK 2022644701

Copyright © 2019 Martiger s.r.o.