Elektroinštalačné práce

elektroinstalacne prace martiger

Elektroinštalácie


Poskytujeme kompletné bytové a domové elektroinštalačné práce. V oblasti stavebných a elektroinštalačných prác máme dlhoročnú prax a vyškolených odborníkov s EU certifikátmi. Zabezpečujeme komplexné elektroinštalačné riešenia od projektu, revízie až po realizáciu a montáž. Vlastníme oprávnenie pre montáž, opravu, údržbu, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení do 1000 V.

Opravy elektroinštalácií

Potrebujete urobiť alebo opraviť elektrické vedenie, vykonať zmeny alebo návrhy na jednoduché domáce elektrické projekty, uskutočniť inštalácie prípojok? Alebo máte iné požiadavky z oblasti elektroinštalácie ? Obráťte sa na nás, postaráme sa aby vaša elektroinštalácia bola bezpečná a spĺňala všetko potrebné.

elektroinstalacne prace martiger
elektroinstalacne prace martiger

Montáž osvetlenia, vypínačov, zásuviek...

V nových aj starších stavbách zabezpečíme profesionálnu montáž osvetlenia bytu či rodinného domu podľa požiadaviek. Zabezpečujeme montáž všetkých druhov svietidiel, vypínačov a zásuviek, od tých najjednoduchších až po zložitejšie systémy osvetlenia a elektrického pripojenia.

Ak potrebujete pomôcť so svojim projektom ohľadne Vodoinštalácie, Kúrenia, Plynoinštalácie, Elektroinštalácie, Revízie, Zabezpečovacích systémov, Kamerových systémov alebo Klimatizácie neváhajte sa obrátiť na náš tím profesionálov.

Adresa

Fakturačné údaje